Zhveshëse kabllo 125mm 16 65 125 SB

38.45

Për heqjen e kabllove të të dhënave UTP dhe STP me diametra nga 4,5 deri në 10,0 mm.
Pajisja zhveshëse për prerjet kryq 0.2 / 0.3 / 0.8 / 1.5 / 2.5 / 4 mm².
Predhë e dyfishtë, mjet palosës për heqjen e shpinës.
Me sustë hapëse dhe pajisje mbyllëse.
Trupi: plastik, i përforcuar me tekstil me xham
Blades: çeliku me vegla speciale, i ngurtësuar me vaj, i veshur me TiN.

Vetëm 2 stok

SKU: 2221 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zhveshëse kabllo 125mm 16 65 125 SB”