Xhaketë pune SPACE BLACK black carbon

119.00

SKU: N/A Kategori:

Xhaketë në Softshell me membranë U-Tex që e bën pëlhurën rezistente ndaj ujit, frymëmarrjes dhe erës. Xhaketë shumë e rehatshme dhe e qëndrueshme me një rreshtim të brendshëm të butë me mikrofleece. Mbyllje qendrore me zinxhir të papërshkueshëm nga uji. Mëngë në formë paraprake për përshtatje optimale, kapuç i rregullueshëm dhe i shkëputshëm, pranga Velcro të rregullueshme dhe manshetë elastike kundër erës me vrimë për kalimin e gishtit. E pajisur me dy xhepa të mbyllur përpara me zinxhirë fluoreshente dhe kordon të rregullueshëm kundër lëkundjes brenda. Një xhep telefoni celular në gjoks me teknologjinë Free Sound i mbyllur me një zinxhir fluo. Dy xhepa të mëdhenj brenda. Xhep shtesë i ngjitur termik në mëngën e majtë. buzë në formë. Shirit refleks në jakë në pjesën e pasme. Logo e ton-në-ton U-Power.

Madhësia

M, L, XL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhaketë pune SPACE BLACK black carbon”