Ventilator me sensor MATIC D100AACR, D125AACR, D150AACR

46.0052.20

Me mbyllës automatik dhe sensor lëvizjeje MATIC.

SKU: N/A Kategori: ,
Madhësia

Ø100, Ø125, Ø150

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ventilator me sensor MATIC D100AACR, D125AACR, D150AACR”