Vazo DRTW260

Vazo DRTW260

Vazo me varëse dhe sistem të ujitjes.

  • Gjatësia: 25.6 cm.
  • Gjerësia: 25.6 cm.
  • Lartësia: 21.9 cm.

9.00

E bardhëE bardhëE zezëE zezë
Pastroje
Shifra: N/A Kategori: ,
  • Informacion shtesë

Informacion shtesë

Zgjedh ngjyrën :

,