Valak 1621

8.00

Madhësia: 230 mm.

Ka stok

SKU: 20098 Kategori: ,

PE plastike – polietileni.
Diametri i rrotullës 123 mm, lartësia e pin 40mm.
Dorezë metalike, dorezë plastike me një vend për shkopin teleskopik.
Për shpërndarjen dhe shfarosjen e niveleve të vetë rregullimit, me shtresa të mesme dhe të trashë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Valak 1621”