Thithëse pluhuri TS 714

199.00

700 Watt
Dimensionet: 40 x 29 x 40,5 cm.
Gjatësia e kabllit të energjisë: 10 (PVC) m
Arrinë :13 m.
Pesha: 4.9 kg.

Ka stok

SKU: 18428 Kategori: , Etiketë:

Fshesë e thatë starmix. Super heshtur: gjithashtu e shkëlqyeshme për pastrim gjatë orarit të punës dhe në hotele. Fuqi e madhe thithëse për të punuar me efikasitet. Rregullimi i energjisë / Mënyra Eko lejon një reagim të shpejtë në çdo dysheme. Operacioni është gjithashtu i mundur pa qese filtri. Përfitimet: Puna e rehatshme nga ndërprerës i madh ON / OFF, pozicioni i parkimit për aksesorët, baza shtesë e rrotave të gjata për qëndrueshmëri optimale, parakolpë elastikë dhe rrota gome për drejtimin e qetë të qetë, vrapues në fund për pothuajse pa pengesa që rrokulliset në pragjet e derave. Transport i lehtë, me një dorë për shkak të ruajtjes së aksesorëve dhe goditje kabllore të kyçur. Për shkak të një qese filtri prej 5 shtresash dhe një filtri të ajrit të integruar, fshesë me korrent është optimale për njerëzit që janë alergjikë ndaj pluhurit të shtëpisë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thithëse pluhuri TS 714”