Thikë profesionale 16 20 50 SB

13.70

Prerja në formë diamanti (logoja e Knipex) në vend të “gozhdës gozhdë” lejon hapjen e lehtë
Qëndrueshëm dhe i fortë: Cilësi e lartë, teh jashtëzakonisht e mprehtë për zhveshës telash
Dizajn i dorezës ergonomike për një kapje të rehatshme dhe udhëzim të lehtë
Dorezë e bërë nga plastike e fortë, rezistente ndaj goditjeve
Teh i bërë nga çelik inox

Ka stok

SKU: 117867 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thikë profesionale 16 20 50 SB”