Testues i tensionit 6-24 V, me vrima 3 mm 6698650

6.50

Vetëm 1 stok

SKU: 17534 Kategori:

Për 6-24 volt. Me kthesë kabllo dhe aligator.

Gjatësia (L, L1): – 115 mm
Gjerësia e Edge për prerje (a, b): – 3,0 mm
Njësia e Paketimit: – 10 Copë
Gama e matjes: – 6-24 volt volt
Pesha: – 0,026 kg
Gjatësia e tehut (L2): – 55 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Testues i tensionit 6-24 V, me vrima 3 mm 6698650”