Termometer me infra rreze TV325

165.00

Ekran: LCD me ndriçim të pasëm.
Detektori: Termopile.
Dimensioni: 49 x 133 x 146 mm.
Pesha: 222 g.
Ngjyra: e kuqe / gri.

Ka stok

SKU: 18929 Kategori: ,

Lidhja për sensorin e tipit K.
Matja e optikës: 12: 1.
Diapazoni i matjes: -60 – 500 ° C, -76 – 932 ° F infra të kuqe
-64 – 1400 ° C, -83,2 – 1999 ° F me sensorin e tipit K.
Koha e përgjigjes: <0,5 s.
Emissivity: 0.95 specifikuar; rregullueshme nga 0.10 – 1.00 në rritje 0,01
Fikja automatike: Pas afërsisht. 10 s
Temperatura e punës: 0 – 50 ° C, 32 – 122 ° F
Pika lazer: E zgjedhshme
Saktësia e matjes infra të kuqe: Objekti 15 – 35 ° C, ambienti 25 ° C:
± 1,0 ° C, ± 1,8 ° F
Objekti -33 – 15 ° C dhe 35 – 500 ° C, ambienti 23 ° C ± 3 ° C:
± 2 ° C, 4 ° F ose ± 2%, vlera më e madhe zbatohet
Saktësia e matjes Sensori i tipit K: Ambienti 23 ° C ± 6 ° C:
± 1 ° C, 1,8 ° F ose ± 1%, vlera më e madhe zbatohet
Kujtesa minimale / maksimale: Me funksion alarmi
Mesatarja: Po
Lagështia: 10 – 90% RH
Rezolucioni: 0,1 ° (-9,9 – 199,9 °)
Sonda e temperaturës: Opsioni për të lidhur sensorin e tipit K
Furnizimi me energji elektrike: 2 × 1.5 V AAA, LR03
Mbajtja e të dhënave: Po

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termometer me infra rreze TV325”