Sungjer ES2472

1.80

Shifra: 20196 Kategori: ,
  • Përshkrim

Përshkrim

Sfungjer mikrofibër për larjen e makinave. Isshtë gjithashtu ideale për pastrimin e sipërfaqeve delikate si xhami, qeramika dhe plastika