Sungjer 1690

5.50

Dimensionet: 110x180x51mm.

S’ka stok

SKU: 111635 Kategori: ,

Ergonomik dhe i ripërdorshëm.
Cilesi e larte.
Për pastrim të përsosur dhe formimin e mbushësve të bashkimit çimento dhe epoksid.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sungjer 1690”