Smart level pyka nivelizuese 1895

5.90

Ka stok

SKU: 20974 Kategori: ,

Niveli i zgjuar – Pykat

Paketa përfshin 50/100 (1895/1896) copa pykash.
Pllakat që rreshtojnë elementet e sistemit për trashësinë e pllakave prej: 3-16 mm
Smart Level është një sistem inovativ që rrit efikasitetin e punës dhe saktësinë e vendosjes së pllakave. Përdorimi i materialeve me cilësi më të mirë dhe ergonomi të përshtatshme
e elementeve të veçantë garantojnë efektin ideal përfundimtar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smart level pyka nivelizuese 1895”