Smart level nivelizues

6.556.80

Paketa përfshin 100 copë.

SKU: N/A Kategori: ,

Niveli i zgjuar – Klipe

Paketa përfshin 100 copë klip spacer.
Elementet e sistemit për nivelimin e pllakave për trashësinë e pllakave prej: 3-16 mm.
Smart Level është një sistem inovativ që rrit efikasitetin e punës dhe saktësinë e vendosjes së pllakave.
Përdorimi i materialeve me cilësi më të mirë dhe ergonomi të përshtatshme të elementeve të veçanta garantojnë efekt ideal, përfundimtar.

Baza e duhur e hollë e klipit lehtëson heqjen pas përfundimit të punës
Sistemi është i dizajnuar për pllaka 3-16 mm të trasha
Ngjyra të ndryshme të klipeve, në varësi të gjerësisë së bashkimit që kontraktori dëshiron të aplikojë: 1 mm, 2 mm, 3mm
Forca e lartë e pykave
Mund të përdoret me kapëset e pirgut ose pa mjete shtesë

Zgjedhë madhësin:

1mm, 2mm, 3mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smart level nivelizues”