Skallper për kabllo të rrymës 190mm 98 52

12.25

Dorëz ergonomike  e rehatshme.
I sigurt falë përbërësve të butë që nuk lejojnë rrëshqitje.
Vendosja e gishtit të madh dhe “grepi i gishtit” në fund të dorezës sigurojnë një transmetim të mirë të forcës kur tërhiqet tehu.
Teh i drejtë, i ngurtë, fiks.
Kapak mbrojtës transparent.
Teh: çeliku i veglave speciale, i ngurtësuar me vaj.

S’ka stok

SKU: 10298 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Skallper për kabllo të rrymës 190mm 98 52”