Zhveshëse kabllo 165mm 16 20 165 SB

27.50

 

Me thikë dhe teh grepi, përfshirë kapakun mbrojtës
Për heqjen e të gjitha kabllove të zakonshme të rrumbullakëta
Levë mbajtëse vetë-shtrënguese
Me vidë rregulluese për rregullimin e thellësisë së prerjes
Teh i kthyeshëm për prerje rrethore dhe gjatësore
Teh rezervë brenda dorezës
Kapje e sigurt për shkak të materialit përbërës të butë në dorezë dhe levë mbajtëse për të shmangur rrëshqitjen
Strehimi: plastik.

Ka stok

SKU: 10291 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zhveshëse kabllo 165mm 16 20 165 SB”