Skallper për kablla 165mm 35969

(1 customer review)

15.00

Me teh vetë rrotullues.
Për zhveshje të sigurt dhe të saktë.

Ka stok

SKU: 10737 Kategori: ,

Zhveshje precize, e shpejtë dhe e sigurt e të gjithë kabllove të rrumbullakëta të zakonshëm nga mm 4 mm – 28 mm.
Prerës i brendshëm vetë-kthese për prerje rrethore dhe gjatësore.

1 shqyrtim për Skallper për kablla 165mm 35969

  1. Ervis Toska

Shtoni një shqyrtim