Shtrenguese të zhabicave 230mm 97 21 215 C

24.75

Për prerjen e kabllove, heqjen e telit dhe lidhjen e terminaleve të izoluar dhe jo të izoluar, lidhësit dhe lidhësit e tipit të prizës.
Me vrima të filetuara për prerjen e vidhave të bakrit dhe bronzit me fije M 2.6 / M 3 / M 3.5 / M 4 dhe M 5.
Lidhës me bulona për stabilitet më të lartë dhe lëvizje të barabartë
Çelik special, me rezistencë të lartë.

Ka stok

SKU: 20890 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrenguese të zhabicave 230mm 97 21 215 C”