Shpuese elektrike M8700

(1 customer review)

135.00

710 W

Ka stok

 • Rrotullimet në minutë: 0 – 1.100 min-1
  Goditjet për minutë: 0 – 4.350 min-1
  Kapac. maks. celik: 13 mm
  Kapac. maks. dru: 32 mm
  Kapac. maks. beton: 22 mm
  Lloji i bishtit: SDS – Plus
  Kapaciteteve në beton (me punton tubore ): 54 mm
  Kapaciteti maks. i tubës diamant: 65 mm
  Fuqia: 1,9 J
  Dimensionet (G x G x L): 362 x 71 x 194 mm
  Pesha (EPTA): 2,5 kg

1 shqyrtim për Shpuese elektrike M8700

 1. Ylle Byci

  Une jam shume e kenaqur me produktin dhe sherbimet. Por, per garancine 2 vite + duhet ta beni direkt me blerjen e produktit, sepse njerezit harrojne apo kane ngarkesa te ndryshme dhe nuk kane mundesi me hy ne web faqe dhe me e plotesu. Uroj ta merrni si sygjerim.

 2. Arbias Lutfiu

  Këto jan kushte dhe politika nga Makita dhe ne kemi për detyrë që të mbushim garancionin vetëm për një vitë.

Shtoni një shqyrtim