Shpakëll

7.358.20

SKU: N/A Kategori: ,

E bërë nga çeliku i pandryshkshëm rezistent ndaj acidit, tokësor dhe i lëmuar.
Bluarja “konike” e pjesës së punës rezulton në fleksibilitet të lartë të mjetit pranë skajit të tehut të shpatullës.
mjet lejon përhapjen e masës me një shtresë shumë të hollë.
Doreza ergonomike me dy përbërës siguron rehati gjatë punës.

Zgjedhë madhësinë:

120mm, 150mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shpakëll”