Shpakëll

1.90

Dimensionet: 130 x 85 mm.

Ka stok

SKU: 38 Kategori: ,

Dorezë ergonomike e bërë nga PP – polipropileni.
Steelelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësi: 0,5 mm.
Për pikturimin dhe punën e mbarimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shpakëll”