Shpakëll

1.251.65

SKU: N/A Kategori: ,

Dorezë e bërë nga PP – polipropileni.
Trashësia e çelikut: 1,0 mm, dy lloje mbaresa.
Për veprat e pikturimit dhe pikturimit të përbashkët.

Zgjedhë madhësin:

24mm, 16mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shpakëll”