Shkumës katror 0457

0.40

Dimensionet: 100 x 10 x 10 mm.

Ka stok

Për shënimin në metal dhe çelik, saldimet dhe prerjet deri në 2.000 ° C.
Vijë e gjatë e qëndrueshme, e papërshkueshme nga zjarri, e dukshme qartë edhe përmes syzeve të saldimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shkumës katror 0457”