Sharrë 40V XGT JR002GZ

439.00

Vegla shitet pa bateri dhe pa mbushës!

Vetëm 1 stok

SKU: 123552 Kategori: , Etiketë:
max. saw cap. wood 0°: 255mm
max. saw cap. pipe/tubes 0°: 130mm
stroke length: 32mm
Saw blade length  : 70-450mm
volts (voltage): 36 v
Engine type: BL engine

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharrë 40V XGT JR002GZ”