Set shpuesë dhe vidiatorë CLX224X

249.00

Voltazha: 12 V
SET-i përmbanë: shpuese, vidiatorë,
2 x bateri 12 V, mbushësi, kutia

Ka stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set shpuesë dhe vidiatorë CLX224X”