Set mbushës dhe bateri 18v 191A24-4

141.60

BL1830B – 3.0 Ah / DC18RC

Ka stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set mbushës dhe bateri 18v 191A24-4”