Rryp me lirim të shpejtë dhe unaza E-05337

16.20

  • Dimensionet: 1.550 x 0 x 50 mm.
  • Pesha: 0,25 kg.

Vetëm 2 stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rryp me lirim të shpejtë dhe unaza E-05337”