Pranues laseri red line REC LRD0 71111801

149.00

Veçanërisht funksionim i lehtë dhe i sigurt edhe për përdoruesit më pak me përvojë.
Fikja automatike.
Ekran LCD në pjesën e përparme dhe të pasme për një punë të rehatshme.
Magnet në anën e sipërme për ngjitje në sipërfaqet e çelikut.

Ka stok

SKU: 119228 Kategori: ,

Përmasa: 195 x 70 x 30 mm (pa kllapa)
Matja e imët e tolerancës: ± 0,50 mm / e përafërt: ± 2,00 mm
Temperatura e punës: -15 ° C deri +60 ° C (5 ° F deri 140 ° F)
Klasa e mbrojtjes: IP54
Furnizimi me energji elektrike: 1 x 9 V E-Block bateri
Koha e funksionimit (në 20 ° C): 40 orë
Diapazoni i zbatimit (Rrezja): 80 m
Pesha: 210 g (pa bateri)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pranues laseri red line REC LRD0 71111801”