Qelësa të rregullueshëm

15.3026.90

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: N/A Kategori: ,

6381020 –
Gjatësia totale [mm]: 205 mm
Pesha neto [g]: 270 g
Gjerësia në të gjithë banesat 1 [AF]: –
Gjerësia e shtrëngimit [mm]: 25 mm

6381290 –
Gjatësia totale [mm]: 305 mm
Pesha neto [g]: 785 g
Gjerësia në të gjithë banesat 1 [AF]:-
Gjerësia e shtrëngimit [mm]: 36 mm

Përmasa N/A
Zgjedhë madhësin:

205mm, 305mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qelësa të rregullueshëm”