Qelësa për vendosje të karrikave në piston

35.0042.00

6396990(125-2) –
Gjatësia totale [mm]: 80 mm
Pesha neto [g]: 294 g
Gama e shtrëngimit (min./max.): 90-175

6396800(125-1) –
Gjatësia totale [mm]: 80 mm
Pesha neto [g]: 257 g
Gama e shtrëngimit (min./max.): 57-125

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: N/A Kategori: ,
Zgjedhë madhësin:

125-2, 125-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qelësa për vendosje të karrikave në piston”