Qelës TwinKey® 92mm 00 11 01

36.80

10 profile. 2 kryqe. 1 çelës.
Çelës shumëfunksional për aktivizimin e sistemeve të kyçjes nga fushat e inxhinierisë së objekteve (ngrohja dhe higjena, kondicionimi i ajrit, elektro-teknologjia), furnizimi me gaz dhe ujë
Version me 8 krahë: dy çelësa merimangë me 4 drejtime të lidhura në një mënyrë të kursimit të hapësirës duke përdorur magnet
Bit kthyeshëm: fole 1,0 x 7 mm dhe fole PH2 kryq
Bit kyç dhe i kthyeshëm i bashkuar me tel të qëndrueshëm çeliku inox

Ka stok

SKU: 117566 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qelës TwinKey® 92mm 00 11 01”