Pompë për lyerje PowerPainter 90 Extra 2401275

1,270.00

Sistem i shpejtë, i pastër, i përsosur – llak pa ajër për projekte të vogla

Ka stok

SKU: 21598 Kategori: , Etiketë:

Teknologji inovative me efikasitet të lartë pa ajër (HEA): Gryka HEA ProTip siguron deri në 55% më pak mjegull të spërkatjes dhe, në sajë të presionit të zvogëluar të llakut, garanton gjithashtu një jetë më të gjatë shërbimi.
Zbatimi i lehtë i bojës: Një aplikim i dukshëm më i lehtë i bojës mundëson modelin e butë të spërkatjes me kontrollin maksimal.
Thithja e drejtpërdrejtë nga ena origjinale: Sistemi i spërkatjes së bojës pa ajër tërheq materiale direkt nga kova e bojës ose ena e bojës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë për lyerje PowerPainter 90 Extra 2401275”