Pompë për lyerje ProSpray 20 2403616

1,780.00

Pompë e fortë pistoni pa ajër

Vetëm 1 stok

SKU: 21600 Kategori: , Etiketë:

Ndërtim i fortë për një jetë të gjatë shërbimi në vendin e ndërtimit
Dizajn kompakt dhe i thjeshtë
Zbatimi më i lehtë falë teknologjisë HEA
Jetëgjatësia dhe performanca e optimizuar e shërbimit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë për lyerje ProSpray 20 2403616”