Pompë për lyerje SuperFinish 23 Pro 2399198

2,770.00

I fortë. I qëndrueshëm. I besueshëm – Për rezultate perfekte

Ka stok

SKU: 21599 Kategori: , Etiketë:

SuperFinish 23 Pro është kolegu juaj i besueshëm për rezultate perfekte me kontroll maksimal për aplikime të shumëfishta. SuperFinish 23 Pro është një spërkatës boje pa ajër i fortë dhe i qëndrueshëm. Përdorimi i besueshëm me një larmi të gjerë materialesh garantohet falë teknologjisë unike QLS me goditje të gjatë. Materialet me viskozitet të ulët, të tilla si llaqe dhe llaqe deri në materiale të trasha, të tilla si emulsione dhe bojë fasade, mund të përpunohen në mënyrë optimale. Projekte më të vogla të tilla si veshja me llak e tavaneve prej druri, radiatorëve dhe dritareve prej druri si dhe projekte të mesme të tilla si aplikimi i bojës në mur arrihen në mënyrë efikase dhe të pakomplikuar – madje edhe në ndërtime të vjetra ose të reja. Teknologjia e pompës së diafragmës siguron më pak humbje të materialit . Në kombinim me një plesht ndryshimet e materialit janë të thjeshta. Tubi fleksibël i thithjes mundëson thithjen direkt nga ena origjinale. Korniza e palosshme mundëson lëvizjen e lehtë në vendin e ndërtimit dhe transportin dhe ruajtjen e hapësirës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë për lyerje SuperFinish 23 Pro 2399198”