Pompë për lyerje HeavyCoat 750 E Spraypack / 230 V 2371027

8,490.00

Material i përpunueshëm: Mbrojtja ndaj flakës, mbrojtja nga korrozioni, ngjitësja e rrobave, mbushësi, ajri, mbushësi me llak, hidroizolimi i ndërtesave (veshje bituminoze, materiale me film të trashë).

Vetëm 1 stok

SKU: 21610 Kategori: , Etiketë:

Shërbim i gjatë dhe besueshmëri: falë teknologjisë së re Hydrastroke, temperatura e funksionimit zvogëlohet ndjeshëm, duke rritur kështu jetën e shërbimit
Projektim i ri hidraulik: frymëzuar nga minierat dhe aviacioni për kërkesat më të vështira në lidhje me punën dhe shpërndarjen e pompës pistoni.
E fuqishme: performancë e vazhdueshme për aplikimin e materialeve të rënda, të mbushura dhe me viskozitet të lartë një bitum dhe suva e strukturuar në zona të mëdha
Performancë e shkëlqyeshme dhe rezultate perfekte të sipërfaqes, madje edhe me zorrë të gjatë
E gjithanshme dhe e qëndrueshme për të kërkuar përdorimin e kantierit
Mirëdashja maksimale e përdoruesit falë funksionimit të thjeshtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë për lyerje HeavyCoat 750 E Spraypack / 230 V 2371027”