Pompë kopshti me presion AS1600

29.00

AQUA SPRAY 16l.

Ka stok

– Pompimi i shpejtë dhe i lehtë falë pompës me performancë të lartë.
– Tela e gjatë me majë të lakuar lejon spërkatje të saktë.
– I lehtë për tu transportuar dhe i rehatshëm për spërkatje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë kopshti me presion AS1600”