Pej muri

3.603.70

I kuq.

SKU: N/A Kategori: ,

Bërë nga polietileni: 9909, 9922, 9923, 9924, 9926.
Bërë nga poliuretani: 9928.
Për punimet e xhamit dhe shtrimit.

Zgjedhë madhësin:

50m, Ø 1,7mm, 100m, Ø 1,7mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pej muri”