Papuqe për ferbeton 9911

17.00

30 mm lartësi spikes.

Ka stok

SKU: 20100 Kategori: ,

Plastike – polipropeni i PP, të destinuara për montim në këpucë për të ecur në rafte të vetë-rregullimit, gjatë shpërndarjes dhe ventilimit të tij.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Papuqe për ferbeton 9911”