Obëll sungjeri me vrima 0379

5.00

Dimensionet: 140 x 270 mm.

Ka stok

SKU: 4899 Kategori: ,

Plastike: ABS
Ergonomik, dy-komponent (G-17), dorezë kontur mbështetje sfungjeri me poret e lidhura, trashësia: 30 mm, poret e kombinuara sigurojnë thithjen e rritur të sfungjerit dhe kullimin më të mirë të ujit gjatë presionit në rrotullime, për larjen e pllakave pas grouting.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll sungjeri me vrima 0379”