Obëll sungjeri 0388

4.90

Dimensionet: 140 x 280 mm.

Ka stok

SKU: 10037 Kategori: ,

Plastik: ABS
Ergonomik, dy-komponent (G-17), dorezë kontur sfungjer spastrues hidrofil primer, trashësi 30 mm, poret e kombinuara sigurojnë thithjen e rritur të sfungjerit dhe kullimin më të mirë të ujit gjatë presionit në rrotullime për larjen e pllakave pas grouting.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll sungjeri 0388”