Obëll sungjeri 0324

3.80

Dimensionet: 140 x 280 mm.

Vetëm 1 stok

SKU: 4850 Kategori: ,

Plastike: PS – polistiren. Dorezë ergonomike dhe në formë.
Sfungjer jastëk me poret, të dendura, të prera, me trashësi: 30 mm.
Për pastrimin e pllakave.
Falë prerjeve ajo grumbullon papastërti nga sipërfaqja e pastruar më lehtë, duke rekomanduar shtypjen e notit kundër roletëve të kovës së xhamit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll sungjeri 0324”