Obëll stiropori me maje 0107

3.30

Dimensionet: 80 x 340 mm.

Ka stok

SKU: 4847 Kategori: ,

Polistireni i fortë, vlera më e madhe pas shkumëzimit: 100 g / l, i cili siguron qëndrueshmëri të lartë dhe rezistencë të mistris ndaj gërryerjes.
Për suvatimin në vendet me vështirësi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll stiropori me maje 0107”