Obëll steropori 0105

2.50

Dimensionet: 180 x 320 mm.

SKU: 2.90 Kategori: ,

Styropor i fortë, me shumicë pas shkumës: 100g / l, garanton qëndrueshmëri të lartë dhe rezistencë.
Për suvatim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll steropori 0105”