Obëll steropori 0101

2.30

Dimensionet: 140 x 260 mm.

Ka stok

SKU: 311 Kategori: ,

Styropor i fortë, me shumicë pas shkumës: 100g / l, garanton qëndrueshmëri të lartë dhe rezistencë.
Për suvatim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll steropori 0101”