Obëll rafaelo 0458

7.8510.00

SKU: N/A Kategori: ,

Dorezë dy-komponente ergonomike, e ekuilibruar dhe e formuar (G-1) në këmbën e kërcitjes me tarnamid.
Steelelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësi: 0,7 mm, gjysmë pasqyre e lëmuar, skajet e tokës (të siguruara dhe të mbuluara), skajet e rrumbullakosura.
Për llaç gips funksionon.

Dimensionet:

80x200mm, 75x95x240mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll rafaelo 0458”