Obëll portokalli 0313

6.50

Dimensionet: 140 x 280 mm.

S’ka stok

SKU: 4895 Kategori: ,

Obëll plastik me sfungjer gome

Plastike: PS – polistiren.
Dorezë ergonomike dhe në formë.
Sfungjer gome jastëk, gome natyrale në Indi, trashësi: 20 mm.
Për zbutjen e llaçit të gipsit të lagësht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll portokalli 0313”