Obëll plastike 0301

2.90

Dimensionet: 130 x 270 mm.

Ka stok

SKU: 114837 Kategori: ,

Obëll plastike për suva plastike: PS – polistiren trashësia e pllakës: 4 mm dorezë ergonomike, konturuese dhe e ekuilibruar për mistosje dhe teksturë të suvave strukturore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll plastike 0301”