Obëll plastike 0102

4.00

Dimensionet: 140 x 500 mm.

Ka stok

SKU: 645 Kategori: ,
  • Polistireni i fortë, vlera më e madhe pas shkumëzimit: 100 g / l, i cili siguron forcë të lartë dhe rezistencë të mistris ndaj gërryerjes.
  • Për suvatim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll plastike 0102”