Obëll pa dhëmbë 0220

10.00

Dimensionet: 130 x 270 mm.

Ka stok

SKU: 10042 Kategori: ,

Lëmsh i butë çeliku inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm,dorezë ergonomike, e ekuilibruar dhe e profilizuar me dy përbërës (G-2) në një këmbë të zgjatur alumini, siguron ngurtësi më të madhe të pjesës së punës për aplikimin e shtresave të përfundimit të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll pa dhëmbë 0220”