Obëll metali

11.3013.20

SKU: N/A Kategori: ,

Obëll çelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mm, dorezë ergonomike, e ekuilibruar, e konturuar prej druri ahu, e llakuar për aplikimin e shtresave të përfundimit të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve.

Dimensionet:

130x580mm, 130x680mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll metali”