Obëll metali SOFT HANDGRIP 0250

11.00

Dimensionet: 130 x 480 mm.

Ka stok

SKU: 113706 Kategori: ,

Lëmsh i butë çeliku inox, rezistent ndaj acidit, trashësia: 0.7 mmdorezë ergonomike, e konturuar, tre përbërës (G-21) për aplikimin e shtresave të përfundimit të gipsit, llaçeve dhe ngjitësve si dhe punimet e izolimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Obëll metali SOFT HANDGRIP 0250”